There were 1,557 press releases posted in the last 24 hours and 449,463 in the last 365 days.

Üleskutse noortele – kandideeri rohetöökohtade koolitusele!

Tänapäeval seisavad noored tihti probleemi ees, et tööandjad ootavad juba esimesele töökohale kandideerides erialast töökogemust. Töökogemuse saamiseks tulevad aga kasuks kõiksugu kogemused, koolitused ja vabatahtlik töö. YENESIS projekti koolitus aitab seda probleemi lahendada.

Kandideeru enne 13. märtsi YENESIS programmi läbi registreerimisvormi , kui oled 19-30-aastane ja

  • oled pärit, elad või oled muul moel seotud mõne Eesti saarega;
  • hetkel ei tööta, õpi, ega osale mõnes muus koolitusprogrammis;
  • oled huvitatud tööst ringmajanduse, kliimamuutustega kohanemise, jätkusuutliku veemajanduse või toidusüsteemide valdkonnas või omad juba diplomit keskkonnaga seotud erialal, aga otsid töökogemust; 
  • saad inglise keelega hästi hakkama; 
  • või kui sa pole kindel, mida oma eluga edasi teha, oled naasnud välismaalt, sõjaväest või soovid võtta aasta õpingutest vabaks ning end keskkonnateemadel harida.

YENESIS pakub noortele võimalust osaleda 17.-21. aprillil 2023 viiepäevasel koolitusel järgnevatel teemadel: ringmajandus, kliimamuutustega kohanemine, jätkusuutlik veemajandus ja jätkusuutlikud toidusüsteemid ning lisaks koostöö-oskused, mis tulevad kasuks igal töökohal.  

PS! Kui sa ei vasta täpselt ülaltoodud kriteeriumitele, kuid programm pakub sulle huvi – kandideeri ikka, oleme paindlikud!