There were 372 press releases posted in the last 24 hours and 154,767 in the last 365 days.

Güneş ağacı

Aşağı sarkık metal çiçek demetine benzeyen sokak lambası fikri oldukça ilginç. Ince uzun metaller üzerine yuvarlak lambalar tasarlanmış.

STANBUL, Турция, February 12, 2018 /EINPresswire.com/ -- Aşağı sarkık metal çiçek demetine benzeyen sokak lambası fikri oldukça ilginç. Ince uzun metaller üzerine yuvarlak lambalar tasarlanmış. Tombul balonlara benzeyen lambalar demet halinde birbirine bağlanmış. Eminim bu değişik lambalara sürekli bakmak isteyeceksiniz. Bunun işlevi her durumda yanıyor olması. Bu fütüristik, neoteric ve modern tasarıma sahip sokak lambası olduğunu gösteriyor bizlere. Bu gibi kompleks ve biyolojik formların hızlı bir şekilde günümüzde ilerlemesi ve her seferinde yeni fikirlerin ortaya çıkması mimarların çılgınlığını gösteriyor.Hem bu şekilde sokaklar daha eğlenceli hal alabilir.

Güneş panelleri dışında LED ışıklar ile birlikte donatılmıştır. Sadece güneş enerjisi kullanarak kesintisiz üç gün aydınlatma özelliğine sahip . Aynı zamanda grid teknolojisi ile çalışır. İçindeki sistemden dolayı geceleri LED ışıkları otomatik olarak açılmaya programlanmış.

Engin Yaşar
Turkey LED Technology
+90 531 858 55 23
email us here

Güneş ağacı