There were 417 press releases posted in the last 24 hours and 350,599 in the last 365 days.

Coindeal i 400 tysięcy wyświetleń reklamy z klubem Premier League

WROCłAW, DOLNY ŚLąSK, POLSKA, February 19, 2019 /EINPresswire.com/ -- Film promocyjny i szerokie uderzenie w internecie. To nowy projekt promocyjny założonej przez trzech wrocławian giełdy kryptowalut CoinDeal. W spocie reklamowym występuje m.in. światowej klasy piłkarz Ruben Neves. W zaledwie tydzień reklama zostałą wyświetlona 400 tysięcy razy.

W gwiazdy niespełna minutowego spotu wcielili się Ryan Bennett, Conor Coady, Ruben Neves, Will Norris, Raul Jimenez, Diogo Jota. Piłkarze pokazani zostali na ekranie w sposób, który ma uwypuklić wartości obu światów – kryptowalut oraz piłki nożnej.

- Internet to genialne narzędzie, to dzięki niemu działa nasza giełda, to dzięki niemu mamy możliwość szybkiej i bezproblemowej komunikacji i dzięki niemu i pomocy What’s App, który jest naszym podstawowym narzędziem pracy, bardzo sprawnie doprowadziliśmy do tego, aby wspólnie stworzyć film promujący CoinDeal z użyciem Wolves. Rozmawiamy ze sobą, choć teoretycznie jesteśmy z różnych światów, mamy wspólne cele, ekscytujemy się tym co robimy i jak to robimy. Wolves zaciekawili się krypto, my staliśmy się fanami Wolverhampton, cała nasza firma kibicuje i w weekendy mamy gorącą linię na telefonach gdy tylko jest mecz – mówi Kajetan Maćkowiak, jeden z założycieli CoinDeal.

Klip, który powstał to kolejny element współpracy giełdy i siódmego klubu Premier League. Wcześniej w mediach w Polsce bardzo głośno było m.in. o Mikołajkowym prezencie, który dzięki Wolverhampton i CoinDeal trafił do drużyny z B-Klasy – Wilków Różana. Polski, malutki klub, a zarazem Fanbase Woles otrzymał oryginalne stroje piłkarskie, dokładnie takie, w jakich gra Wolverhampton. Projekt z pograniczna Społecznej Odpowiedzialności Biznesu trafił do głównego wydania telewizyjnego Faktów – ogólnopolskiej edycji podsumowującej wydarzenia całego dnia. Interesowały się nim także ogólnopolskie gazety i portale internetowe.

CoinDeal pokazał też, że z zimowego Dolnego Śląska do słonecznej Kalifornii nie jest wcale daleko. W międzyczasie logotyp partnera Wolverhampton, pojawił się na koszulce Cheerladers Gdynia, który brały udział w Polish Heritage Night w NBA, corocznej imprezy organizowanej przez Marcina Gortata.

Współpraca CoinDeal i Wolves jest niezwykle wartościowa. Pierwszy kwartał pokazał, że giełda dzięki obecności na rękawkach Wolves, ale także na oparciach foteli ławki rezerwowych na stadionie w Wolverhampton zanotował 31 mln (6 mln funtów) złotych wartości medialnej. CoinDeal jest wśród nielicznych na świecie, którzy dynamicznie i sukcesywnie się rozwijają - nawet pomimo ostatniego spowolnienia na rynku kryptowalut. Na giełdzie założonej przez trzech Polaków, zarejestrował się całkiem niedawno 200-tysięczny trader, a akcje promocyjne i ich rozmach, pokazują stabilność funkcjonowania.

Łącząc swoje siły z Wolverhampton, CoinDeal zapisał się na stałe na kartach historii, stając się pierwszą na świecie giełdą kryptowalut, która została sponsorem zespołu Premier League. Następnie była też pierwszą, która ufundowała bitcoina w turnieju koszykówki ulicznej, pierwszą, która pojawiła się na koszulkach zespołu cheerleaders, pierwszą, która nakręciła reklamę z zespołem Premier League, pierwszą która wsparła zespół z niskiej klasy rozgrywkowej.

Katarzyna Pergoł
+48 794 423 003
email us here
CoinDeal