There were 1,186 press releases posted in the last 24 hours and 392,532 in the last 365 days.

Dealbridge M&A-Advisors rozszerza zasięg na Berlin, Nikozję i Ateny

Klaus Sonntag, member of dealbridge M&A advisors`network, has new partners in Berlin, Athens and Nicosia

Dealbridge M&A Advisors

Sieć Dealbridge M&A Advisors łączy niezależnych specjalistów ds. fuzji i przejęć w dwunastu europejskich lokalizacjach

Dealbridge

POZNAN, POLAND, February 28, 2024 /EINPresswire.com/ -- Dealbridge, międzynarodowa sieć niezależnych doradców w zakresie transakcji M&A dla firm z segmentu średnich przedsiębiorstw ( www.dealbridge.eu ), powiększyła się o INTAGUS z siedzibą w Berlinie oraz VGDA z biurami w Nikozji i Atenach, które dołączą do zespołu Dealbridge ze skutkiem od lutego 2024 roku.

W Polsce lokalnym partnerem Dealbridge jest KS Consulting Sp. z o.o. "Cieszymy się, że mamy nowych partnerów w Niemczech i na Cyprze, co jeszcze bardziej rozszerza nasz międzynarodowy zasięg" - mówi Klaus Sonntag, Prezes Zarządu KS Consulting i Senior Partner w Dealbridge.

INTAGUS to firma doradcza M&A o ugruntowanej pozycji, zarządzana przez właściciela, która koncentruje się na rentownych, zorientowanych na wzrost firmach ze średniego rynku, co dobrze pasuje do profilu Dealbridge. Biorąc pod uwagę wielkość niemieckiej gospodarki, dodanie INTAGUS umożliwi nam również lepsze pokrycie całego regionu Niemiec. Po stronie kupujących, INTAGUS koncentruje się na firmach z rozwijającymi się modelami biznesowymi.

VGDA wyróżnia się wszechstronnym doświadczeniem w zakresie M&A, audytu, księgowości i doradztwa podatkowego. Silne osiągnięcia VGDA w ułatwianiu transakcji M&A, w połączeniu z ich strategicznymi lokalizacjami zarówno w Grecji, jak i na Cyprze, doskonale zaspokajają różnorodne potrzeby naszych klientów w całej Europie.

Posiadając biura obsługujące Liechtenstein, Austrię, Szwajcarię, Czechy, Polskę, Portugalię, Hiszpanię, Bułgarię i Turcję, Dealbridge jest teraz obecny również w stolicy Niemiec Berlinie za pośrednictwem INTAGUS, oprócz istniejącej lokalizacji w Monachium, oraz w Nikozji na Cyprze i Atenach w Grecji za pośrednictwem VGDA.

Partnerzy sieci są niezależnymi firmami, które ściśle współpracują w ramach międzynarodowej sieci partnerskiej w celu inicjowania, przygotowywania i pomyślnej realizacji transakcji i usług dla klientów w całej Europie. Ponadto partnerzy utrzymują relacje biznesowe w swoich regionach z kluczowymi uczestnikami procesu M&A, takimi jak prawnicy, doradcy podatkowi, audytorzy, banki, firmy private equity, doradcy finansowi i inne instytucje finansowe.

Kontakt:
Klaus Sonntag
Senior Partner Dealbridge M&A Advisors Poland
Plac Andersa 7, 61-894 Poznan

Klaus Sonntag
KS Consulting Sp.z o.o
+48 660 461 850
klaus.sonntag@dealbridge.eu