IMPORTANT - EIN Presswire is proud to announce the launch of its AI-powered press release generator. Try it now!

There were 1,501 press releases posted in the last 24 hours and 394,342 in the last 365 days.

“Mabey Bridge” nodrošinās deviņas tiltu konstrukcijas plūdu skartās Āras ielejas atjaunošanai Vācijā

Mabey Bridge in Germany - Image courtesy of THW

Mabey Bridge in Germany - Image courtesy of THW

Mabey Bridge” jau sen sniedz risinājumus infrastruktūras atjaunošanas darbos pēc dabas katastrofām. ”
— Maikls Treisijs, “Mabey Bridge” izpilddirektors
LYDNEY, UNITED KINGDOM, August 3, 2022 /EINPresswire.com/ -- “Acrow Group” uzņēmums “Mabey Bridge”, kas specializējas tērauda moduļveida tiltu konstrukciju ražošanā, paziņoja, ka nodrošinās deviņus “Compact 200™” tiltus, lai atkal apvienotu cilvēkus Āras ielejā, Vācijā, pēc postošajiem plūdiem, kas 2021. gada jūlijā skāra Eiropas lielāko daļu.

Ārkārtas laikapstākļu dēļ ieleja tika plaši izpostīta, daudzi ceļi tika bojāti vai iznīcināti, un sabruka vairāk nekā 60 tiltu. Steidzinot reģiona transporta infrastruktūras atjaunošanu, augusta sākumā tika pasūtītas četras “Mabey Bridge” moduļveida konstrukcijas, lai atjaunotu sabrukušos šķērsojumus Bādneienārā-Ārveilerē. Divus tiltus pasūtīja pilsēta, un vēl divus – Federālā tehniskās palīdzības aģentūra (THW). Tos piegādāja jau pēc nedēļas, izmantojot krājumos esošos elementus, un THW ātri veica montāžu un uzstādīšanu. Tiltus atklāja septembrī. Viens no tiltiem bija paredzēts autotransportam, savukārt pārējie trīs – gājējiem un riteņbraucējiem.

Balstoties uz pirmo projektu panākumiem, “Mabey Bridge” tika izvēlēts kā piecus papildu tiltu ražotājs, tādējādi atbalstot nepārtrauktos centienus atjaunot reģionu. 2021. gada septembra vidū THW pasūtīja trīs autotransporta tiltus Rehai, Insulai un Līrsai. Moduļi objektos tika piegādāti jau pēc trim nedēļām, THW visu uzstādīja, un 2021. gada novembrī tilti tika atklāti. 2022. gada janvāra sākumā Zincigas pilsēta pasūtīja divus gājēju un riteņbraucēju tiltus. Viens no tiltiem jau ir uzstādīts, bet otru tiltu tiek plānots pabeigt septembra beigās.

Deviņas piegādātās konstrukcijas ir “Compact 200™” tilti, kuru garums variē no 36 līdz 42 metriem. Tuvāko desmitgažu laikā tie kalpos par pagaidu vai ilgtermiņa risinājumu. “Unegg GmbH”, kas ir “Mabey Bridge” partneris Centrāleiropā, sniedza THW tehnisko palīdzību uz vietas katrā projektā. Dažus tiltus piegādāja ar “Mabey SmartEdge™” sistēmu. Tas ir pielāgojams cinkota tērauda panelis, ko savieno ar tilta estakādi drošai trošu sastiprināšanai — tā ir estētiski baudāma alternatīva tradicionālajam tēraudam vai režģim.

“Mabey Bridge” tērauda moduļveida konstrukcijās tiek izmantoti gatavi moduļi, ko var pārveidot atbilstoši garuma, platuma un slodzes prasībām. “Mabey Bridge” tiltus var viegli piegādāt no noliktavas pat uz grūti sasniedzamām vietām, un tos var ātri izvietot un uzcelt ar rokām vai ar vieglo tehniku,, kas tos padara par ideālu pagaidu vai pastāvīgu risinājumu ārkārtas situācijās.

Maikls Treisijs, “Mabey Bridge” izpilddirektors, stāsta:

““Mabey Bridge” jau sen sniedz risinājumus infrastruktūras atjaunošanas darbos pēc dabas katastrofām. Esam apņēmušies atbalstīt cilvēkus šajā grūtajā brīdī un turpināsim šādi rīkoties ārkārtīgi svarīgajos projektos, lai atkalapvienotu katastrofu skartās kopienas.”

Par “Mabey Bridge”
“Mabey Bridge” ir vadošais starptautiskais augstas kvalitātes moduļveida tiltu risinājumu piegādātājs. Mūsu specializācija ir ātri būvējami, iepriekš konstruēti tērauda moduļveida tilti, un mūsu mērķis ir paātrināt tiltu būvniecību un sekmējt pilsētu un lauku teritoriju savienojamību. Mēs sniedzam tiltu būvniecības pakalpojumus arī celtniecības, naftas un gāzes, un kalnrūpniecības nozarēs, kā arī specializētiem militāriem lietojumiem, humanitāro krīžu situācijās un dabas katastrofu seku likvidēšanas darbos.
“Acrow Group” uzņēmums “Mabey Bridge” atrodas Glosteršīrā, Apvienotajā Karalistē, un tas nodrošina moduļveida tiltu risinājumus vairāk nekā 150 pasaules valstīs. Lai gūtu vairāk informācijas par mūsu risinājumiem jūsu projektam, apmeklējiet mūsu vietni www.mabeybridge.com.
###

Tracy Van Buskirk
Marketcom PR
+1 (203) 246-6165
tvanbuskirk@marketcompr.com